polish internet magazine in australia

Sponsors

NEWS: POLSKA: Trzynastu z siedemnastu członków Rady Medycznej zrezygnowało z doradzania rządowi ws. epidemii. "W dniu 14 stycznia 2022 zwróciliśmy się do Pana Premiera o przyjęcie naszej rezygnacji z dalszego udziału w pracach Rady Medycznej do spraw COVID-19" - napisano w oświadczeniu. Decyzja zapadła z uwagi na "brak wpływu rekomendacji na realne działania". Dodano, że "z upływem czasu z narastającą frustracją obserwowaliśmy brak politycznych możliwości wprowadzania optymalnych i sprawdzonych w świecie rozwiązań w walce z pandemią". * * * AUSTRALIA: Ojczym zaginionej uczennicy, Charlise Mutten, został oskarżony o morderstwo po tym, jak policja znalazła ciało dziewięciolatki w beczce w nocy w Blue Mountains. Dziewięcioletnia dziewczynka była na wakacjach z matką Kallistą Mutten i ojczymem Justinem Laurensem Steinem w posiadłości weselnej w Mt Wilson, kiedy zgłoszono jej zaginięcie w piątek. * * * SWIAT: Moskwa nie będzie się godzić na obecność NATO przy rosyjskich granicach, oświadczył minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow podczas dorocznej konferencji prasowej, podsumowującej rosyjską politykę zagraniczną w minionym roku. Jak dodał, Moskwa nie zaakceptuje sytuacji, w której Ukraina będzie się znajdować poza sojuszem, ale porozumie się z krajami zachodnimi na temat budowy obiektów wojskowych i baz na Morzu Azowskim.
COVID-19 INFO: Dzienne infekcje/Dzienne zgony/Procent zaszczepienia (14.01.2022): USA - 806 tys./1969/62%; Niemcy - 93 tys./261/71%; Rosja - 21 tys./739/47%; Ukraina - 10 tys./191/32%; Wielka Brytania -109 tys./335/70%; Izrael - 57 tys./3/64%; Chiny: 190/0/84%; Australia -153 tys./57/77%; Polska - 16 tys./646/56%; Świat - 3 mln/7 tys./51%

niedziela, 5 września 2010

Makabryczny atak w sydnejskim ZOO

Lew morski zmasakrował dziecko.Wygryzł mu wielką dziurę w brzuchu.

Zwierzę rzuciło się na 11-letniego chłopca w Taronga Zoo w Sydney. Wbiło swoje potężne zęby w jego brzuch. Dziecko cudem przeżyło. Takich ataków nigdy wcześniej nie odnotowano.

Makabryczne wydarzenie miało miejsce podczas jednej z atrakcji pokazu w oceanarium. Chłopiec uczestniczył w bezpośrednim spotkaniu ze zwierzęciem. To niezwykła atrakcja, której może dostąpić tylko jedna wybrana osoba z publiczności - pisze „The Daily Telegaph".
 
W trakcie "spotkania" lew rzucił się na chłopca. Widzowie  zamarli, gdy widzieli jak mały Jack Lister był dosłownie przebijany ostrymi zębami.

 Chłopiec cudem przeżył. Operacja w szpitalu zakończyła się sukcesem.
Sfora.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Promocja

Promocja

Promocja