polish internet magazine in australia

Sponsors

NEWS: POLSKA: Premier Morawiecki wezwał Zełenskiego, aby nie ufał Niemcom ze względu na powiązania z Rosją. Polski premier chce też, aby Zełenski okazał większą wdzięczność za to, że Polska udzieliła schronienia milionom Ukraińców. * Ponad milion osób przybyło na protesty w Polsce organizowane przez lidera partii opozycyjnej Donalda Tuska. Były przewodniczący Rady Europejskiej, były premier Polski i obecny lider opozycyjnej Platformy Obywatelskiej zorganizował marsz protestacyjny przeciwko polityce rządzącej w kraju partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS). Zaapelował do wszystkich przeciwników politycznych Prawa i Sprawiedliwości o przyłączenie się do demonstracji, nazywając ją "Marszem Miliona Serc". * * * AUSTRALIA: Wiktoriański premier Daniel Andrews ogłosił swoją rezygnację po dziewięciu latach stania na czele rządu południowego stanu mówiąc wyborcom, że „kiedy już czas, to już czas”. Andrews, który podczas pandemii spotkał się z ciągłą krytyką w związku z ograniczaniem swobód obywatelskich, zyskał także ogromne poparcie wyborców Partii Pracy, powiedział, że jego dziedzictwo pozostawi ocenie innych. Wg krytyków Andrewsa jego dziedzictwo obejmuje rekordowe blokady mieszkańców Wiktorii podczas pandemii Covid, poważne wydatki na projekty infrastrukturalne i odwołane Igrzyska Wspólnoty Narodów. * * * SWIAT: Opozycyjna partia Smer na Słowacji kierowana przez byłego premiera Roberta Fico wygrała wybory parlamentarne. Fico sprzeciwia się pomocy wojskowej dla Ukrainy i krytykuje NATO. * Kanada stała się rajem dla nazistowskich zbrodniarzy wojennych z całego świata, przyznał w wywiadzie dla CTV były kanadyjski minister sprawiedliwości Irwin Cotler. Podkreślił, że nie rozumie, w jaki sposób członek SS Jarossław Hunka dostał się do kraju. Jego zdaniem świadczy to o „obojętności i bierności” kilku kanadyjskich rządów. Około 800 osób oskarżonych o zbrodnie wojenne może znajdować się w Kanadzie.
POLONIA INFO: Grand Finale of the International Strzelecki Competition - Bryan Brown Theatre, Bankstown, 6.10, godz. 19:00

niedziela, 21 lutego 2021

Ryszard Opara: AMEN - Wyznanie Wiary

 Wszystko we wszechświecie; człowiek, każda istota żywa jest Energią. Ciało jest „materialną”, zorganizowaną formą Energii Ożywionej (EO). Dusza jest...sercem mózgu człowieka; najwyższą – „boską” formą energii.

Odcinek 101 Autobiografii Naukowej Ryszarda Opary - AMEN

Wstępne Podsumowanie. Amen - Niech się tak stanie - Epilog przyszłości.

Główne Założenia i Przykazania - Misji Mojego Życia:

Wyznanie Wiary:

Wspominałem niejednokrotnie: Jestem osobą wierzącą w Boga i choć czasem brak mi pewności - kim jest Pan Bóg - wierzę w Boga Jedynego - Kreatora całego Wszechświata; ludzkości i człowieka - jako wybranej, absolutnie szczególnej części natury- zgodnie ze słowami Bibli - "całkowicie na wzór i podobieństwo Boże".

Wierzę również, że człowiek – jako jedyne „nieboskie” stworzenie ma duszę i rozum; czym różni się od zwierząt. Jednocześnie sądzę, że są to szczególne atuty, które mogą w przyszłości zrównać człowieka z Bogiem.

Dodatkowo, jestem przekonany, że:
Zgodnie z zasadami Fizyki Kwantowej - wszystko we wszechświecie; człowiek, każda istota jest Energią.

Ciało jest „materialną”, zorganizowaną formą Energii Ożywionej.(EO) 

Dusza jest...sercem mózgu człowieka; najwyższą – „boską” formą energii,

(wytwarzanej przez wszelkie procesy kreacji myślowej, wolną wolę, oraz zmysły i uczucia).


Dusza nadzoruje najwyższe, mózgowe procesy świadomości istnienia; a w momencie "śmierci" energii ciała (EO) kumuluje także wszystkie procesy biofizyczne-chemiczne istnienia - w najwyższą formę energii istnienia (duszę).
W moim rozumieniu to zjawisko: „Zamkniętego, nieśmiertelnego koła egzystencji”.

Codziennie zaczynam dzień od modlitwy i powtarzam ją potem kilka razy w czasie spacerów, dziękując Bogu, za pokierowanie moim życiem tak, abym zrozumiał Świat, siebie i innych ludzi - co było podstawą stworzenia -   Misji Mojego ŻYCIA.

Potem proszę Pana Boga o pomoc - w pomaganiu innym ludziom, w zrozumieniu wszystkich podstawowych, najważniejszych zasad utrzymania i kontroli zdrowia oraz dobrego samopoczucia a następnie proszę o pomoc -
w organizacji następujących zadań:

1. Rozwój holistycznej Tele-Medycyny Cybernetycznej Kwantowej – (TMCK),

2. Stworzenie światowej sieci TMCK, która umożliwi zdalną i bezłędną: diagnostykę, terapię, monitorowanie oraz profilaktykę -, możliwie wszystkich chorób i dolegliwości – dla całej ludzkości – za pomocą rozmaitych aplikacji internetowych IT oraz nowoczesnych metod telekomunikacji.
(Wszystko w zakresie globalnym - i na dystans - na bazie nowoczesnych technologii komputerowych.)

3. Przejęcie kontroli nad australijską firmą „Dial-A-Doctor” (DAD), jako pierwszy krok w kreacji TMCK.
(Firma DAD, zatrudnia lekarzy, którzy jeżdżą z wizytami do chorych osób, (7dni w tygodniu) - poza normalnymi godzinami urzędowania.
W moich planach DAD, będzie dodatkowo wykonywać rozmaite, podstawowe usługi TMCK - przez telefon oraz komputer - 24 godziny na dobę/365 dni w roku - na terenie całej Australii. 

Australia będzie bazą, z której wyjdziemy na cały swiat, odwracając historię ostatnich 250 lat.

4. Utworzenie Globalnego Portalu dial-a-doctor.online, który będzie platformą porozumienia i możliwego kontaktu, pomiędzy wszystkimi ludźmi a lekarzami oraz ośrodkami medycznymi - we wszystkich krajach świata.
(Mamy już wszystkie zarezerwowane domeny). 

5. Rozwój wszystkich odpowiednich aplikacji internetowych dla Telemedycyny. (do własciwej diagnostyki, terapii,  monitoringu chorób i leczenia, profilaktyki, rehabilitacji - etc. Pracujemy nad tym intensywnie.

6. Poprzez globalny rozwój TMCK – przy wykorzystaniu wszystkich zasad Fizyki Kwantowej, stworzyć (w możliwie najbliższej przyszłości) warunki do kreacji NIEŚMIERTELNOŚCI dla LUDZKOŚCI.

To właśnie moje główne cele i zadania na najbliższą przyszłość - zgodnie z Misją Mego Życia – aby pomóc wszystkim ludziom, na całym świecie - żyć zdrowo, długo, bez problemów i bezpiecznie.

(Docelowo moim zadaniem i marzeniem - jest osiąnięcie możliwości - stanu nieśmiertelności - dla ludzkości.)

Czy to są tylko marzenia - przyszłość ludzkości pokaże.

Ryszard Opara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy