polish internet magazine in australia

Sponsors

NEWS: POLSKA: Rolnicy z Podkarpackiej Oszukanej Wsi zablokowali w czwartek przejścia graniczne z Ukrainą w woj. podkarpackim i lubelskim. Protest dotyczy tylko samochodów ciężarowych, auta osobowe oraz autokary są przepuszczane. Blokowane są przejścia w Medyce i Korczowej na Podkarpaciu oraz Dorohusk, Hrebenne i Zosin w woj. lubelskim. Lider Podkarpackiej Oszukanej Wsi Roman Kondrów zapowiedział, że jeśli rząd nie zacznie spełniać rolniczych postulatów, to zablokująprzejścia na stałe. Rolnik dodał, że rolnicy nie mogą sprzedać swojego zboża, bo rynek zalewa zboże z Ukrainy. Zaznaczył, że uzgodnienia podpisane w Jasionce (m.in. utrzymanie embarga na produkty rolne z Ukrainy, uregulowanie relacji handlowych z tym krajem) w połowie marca br. nie są realizowane przez rząd. * * * AUSTRALIA: Setki ludzi starły się z policją w dzielnicy Fairfield w południowo-zachodnim Sydney w poniedziałek wieczorem po tym, jak prominentny asyryjski duchowny został dźgnięty nożem przy ołtarzu. Biskup Mar Mari Emmanuel odprawiał mszę w asyryjskim kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Wakeley tuż po godzinie 19:00, kiedy podszedł do niego mężczyzna i wielokrotnie dźgnął go nożem w głowę. 18 kwietnia, w kazaniu online ze szpitala w Liverpoolu, bp Emmanuel wybaczył napastnikowi, a także zażądał od swoich zwolenników, aby nie szukali zemsty. * * * SWIAT: Izba Reprezentantów USA zatwierdziła w sobotę prawie 100 miliardów dolarów pomocy dla zagranicznych sojuszników, partnerów i państw satelickich Waszyngtonu, a zwolennicy pomocy zdołali przezwyciężyć sprzeciw po sześciomiesięcznym impasie w izbie. Z puli "ukraińskiej" ponad 60 mld dolarów 13,8 mld zostanie wydane na zakup sprzętu dla Ukrainy, 23 mld to środki na uzupełnienie ubytków w arsenale USA w wyniku darowania sprzętu Ukrainie, natomiast 11,3 mld zostanie przeznaczonych na utrzymanie sił USA w regionie. Ponad 26 miliardów dolarów dodatkowych zobowiązań wobec Izraela (prawie osiem razy więcej niż Waszyngton wysyła Tel Awiwowi w danym roku). 8,12 mld dolarów przeznaczono na podsycanie napięć z Chinami na Tajwanie i szerzej w regionie Indo-Pacyfiku. Przydział amerykańskiej pomocy wojskowej Ukrainie, Izraelowi i Tajwanowi pogłębi światowy kryzys — oświadczyła rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.* Podczas posiedzenia Rady NATO-Ukraina ministrowie zgodzili się przyspieszyć dostawy pomocy dla Kijowa, w tym systemów obrony powietrznej, powiedział sekretarz generalny Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego Stoltenberg. Tymczasem premier Węgier Viktor Orban stwierdził, że "Zachód jest bliski wysłania swoich wojsk na Ukrainę", ale mogłoby to "ściągnąć Europę w dno". - Dziś w Brukseli jest prowojenna większość, nastroje w Europie są bojowe, w polityce dominuje logika wojny, widzę przygotowania do wojny u wszystkich i wszędzie - powiedział premier Węgier.
POLONIA INFO: Kabaret Vis-à-Vis: „Wariacje na trzy babeczki z rodzynkiem” - Klub Polski w Bankstown, 21.04, godz. 15:00

niedziela, 21 lutego 2021

Ryszard Opara: AMEN - Wyznanie Wiary

 Wszystko we wszechświecie; człowiek, każda istota żywa jest Energią. Ciało jest „materialną”, zorganizowaną formą Energii Ożywionej (EO). Dusza jest...sercem mózgu człowieka; najwyższą – „boską” formą energii.

Odcinek 101 Autobiografii Naukowej Ryszarda Opary - AMEN

Wstępne Podsumowanie. Amen - Niech się tak stanie - Epilog przyszłości.

Główne Założenia i Przykazania - Misji Mojego Życia:

Wyznanie Wiary:

Wspominałem niejednokrotnie: Jestem osobą wierzącą w Boga i choć czasem brak mi pewności - kim jest Pan Bóg - wierzę w Boga Jedynego - Kreatora całego Wszechświata; ludzkości i człowieka - jako wybranej, absolutnie szczególnej części natury- zgodnie ze słowami Bibli - "całkowicie na wzór i podobieństwo Boże".

Wierzę również, że człowiek – jako jedyne „nieboskie” stworzenie ma duszę i rozum; czym różni się od zwierząt. Jednocześnie sądzę, że są to szczególne atuty, które mogą w przyszłości zrównać człowieka z Bogiem.

Dodatkowo, jestem przekonany, że:
Zgodnie z zasadami Fizyki Kwantowej - wszystko we wszechświecie; człowiek, każda istota jest Energią.

Ciało jest „materialną”, zorganizowaną formą Energii Ożywionej.(EO) 

Dusza jest...sercem mózgu człowieka; najwyższą – „boską” formą energii,

(wytwarzanej przez wszelkie procesy kreacji myślowej, wolną wolę, oraz zmysły i uczucia).


Dusza nadzoruje najwyższe, mózgowe procesy świadomości istnienia; a w momencie "śmierci" energii ciała (EO) kumuluje także wszystkie procesy biofizyczne-chemiczne istnienia - w najwyższą formę energii istnienia (duszę).
W moim rozumieniu to zjawisko: „Zamkniętego, nieśmiertelnego koła egzystencji”.

Codziennie zaczynam dzień od modlitwy i powtarzam ją potem kilka razy w czasie spacerów, dziękując Bogu, za pokierowanie moim życiem tak, abym zrozumiał Świat, siebie i innych ludzi - co było podstawą stworzenia -   Misji Mojego ŻYCIA.

Potem proszę Pana Boga o pomoc - w pomaganiu innym ludziom, w zrozumieniu wszystkich podstawowych, najważniejszych zasad utrzymania i kontroli zdrowia oraz dobrego samopoczucia a następnie proszę o pomoc -
w organizacji następujących zadań:

1. Rozwój holistycznej Tele-Medycyny Cybernetycznej Kwantowej – (TMCK),

2. Stworzenie światowej sieci TMCK, która umożliwi zdalną i bezłędną: diagnostykę, terapię, monitorowanie oraz profilaktykę -, możliwie wszystkich chorób i dolegliwości – dla całej ludzkości – za pomocą rozmaitych aplikacji internetowych IT oraz nowoczesnych metod telekomunikacji.
(Wszystko w zakresie globalnym - i na dystans - na bazie nowoczesnych technologii komputerowych.)

3. Przejęcie kontroli nad australijską firmą „Dial-A-Doctor” (DAD), jako pierwszy krok w kreacji TMCK.
(Firma DAD, zatrudnia lekarzy, którzy jeżdżą z wizytami do chorych osób, (7dni w tygodniu) - poza normalnymi godzinami urzędowania.
W moich planach DAD, będzie dodatkowo wykonywać rozmaite, podstawowe usługi TMCK - przez telefon oraz komputer - 24 godziny na dobę/365 dni w roku - na terenie całej Australii. 

Australia będzie bazą, z której wyjdziemy na cały swiat, odwracając historię ostatnich 250 lat.

4. Utworzenie Globalnego Portalu dial-a-doctor.online, który będzie platformą porozumienia i możliwego kontaktu, pomiędzy wszystkimi ludźmi a lekarzami oraz ośrodkami medycznymi - we wszystkich krajach świata.
(Mamy już wszystkie zarezerwowane domeny). 

5. Rozwój wszystkich odpowiednich aplikacji internetowych dla Telemedycyny. (do własciwej diagnostyki, terapii,  monitoringu chorób i leczenia, profilaktyki, rehabilitacji - etc. Pracujemy nad tym intensywnie.

6. Poprzez globalny rozwój TMCK – przy wykorzystaniu wszystkich zasad Fizyki Kwantowej, stworzyć (w możliwie najbliższej przyszłości) warunki do kreacji NIEŚMIERTELNOŚCI dla LUDZKOŚCI.

To właśnie moje główne cele i zadania na najbliższą przyszłość - zgodnie z Misją Mego Życia – aby pomóc wszystkim ludziom, na całym świecie - żyć zdrowo, długo, bez problemów i bezpiecznie.

(Docelowo moim zadaniem i marzeniem - jest osiąnięcie możliwości - stanu nieśmiertelności - dla ludzkości.)

Czy to są tylko marzenia - przyszłość ludzkości pokaże.

Ryszard Opara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy