polish internet magazine in australia

Sponsors

NEWS: POLSKA: Według oficjalnych wyników eurowybory wygrywa Koalicja Obywatelska, która zdobyła 37 proc. głosów. Taki wynik oznacza, że partia zdobyła 21 mandaty w Europarlamencie. Na drugim miejscu jest PiS, który uzyskał 36,1 proc. głosów, co oznacza 20 mandatów. Na trzecim miejscu znalazła się Konfederacja z wynikiem 12,1 proc. Partii Mentzena daje to 6 miejsc w ławach Europarlamentu. Trzecia Droga i Lewica - po 3 mandaty. * * * AUSTRALIA: Senat Australii rozpoczął dochodzenie sprawdzające czy wzrost nadmiernej liczby zgonów ma związek z wprowadzeniem programu covidowych szczepień w 2021 roku.Celem przedsięwzięcia jest próba wyjaśnienia przyczyny najgorszego poziomu nadmiernej śmiertelności od czasu II wojny światowej. O przeprowadzenie dochodzenia wnioskował senator Partii Zjednoczonej Australii (UAP) Ralph Babet. Polityk od dwóch lat usiłował doprowadzić do wszczęcia postępowania pod kątem sprawdzenia m.in. programu szczepień na COVID, jednak jego wnioski były blokowane przez Partię Pracy i Zielonych, które nie wskazały nawet, dlaczego są przeciwko procedurze wyjaśniającej. Według obecnych założeń raport z dochodzenia ma się ukazać w sierpniu. Według podanych w marcu danych Therapeutic Goods Administration (TGA) "do listopada 2023 r. odnotowano 15 114 zgonów, czyli o 10 procent więcej niż średnia wyjściowa". * * * SWIAT: Rosja i Białoruś rozpoczęły drugi etap wspólnych ćwiczeń z użyciem niestrategicznej broni jądrowej – poinformowało Ministerstwo Obrony Rosji. * Hamas odrzucił propozycję uwolnienia zakładników w Strefie Gazy przedstawioną przez Joe Bidena – informuje agencja Reutera, powołując się na izraelskiego urzędnika. Wcześniej amerykański prezydent przedstawił plan rozejmu między Izraelem a Hamasem, który dzieli się na trzy etapy i zakłada wycofanie wojsk z zaludnionych obszarów Strefy Gazy i uwolnienie zakładników, całkowite zawieszenie broni oraz odbudowę Strefy Gazy.
POLONIA INFO: Światowy Dzień Dziecka - Klub Polski w Bankstown 16.06, godz. 14:00

piątek, 31 maja 2024

Agenda spotkania Grupy Bilderberg 2024

Tajna globalistyczna Grupa Bilderberg spotyka się obecnie w Madrycie w Hiszpanii, aby podejmować kluczowe decyzje w obszarach ekonomii, polityki czy obronności. To tu podejmuje się w pozademokratyczny sposób kluczowe decyzje na nadchodzący rok, następnie wdrażając je globalnie poprzez kontrolowane media, banki, korporacje i kontrolowanych polityków. Grupa jest jedną z najważniejszych nieformalnych zrzeszeń świata Zachodu i to tu na przykład podjęto decyzję o założeniu Unii Europejskiej, czy bliżej naszych czasów, o wojnie na Ukrainie czy wejściu Szwecji do NATO.

Od kilku lat Grupa, której działania po 50 latach zostały naświetlone przez niezależnych dziennikarzy w latach 90.-2000, obecnie zmuszona jest do pewnej transparentności. Publikuje na swojej oficjalnej stronie informacje o tym co ma być dyskutowane a tym samym, w jakich obszarach będą podejmowane decyzje.

W tym roku oficjalnie mają być omawiane kwestie:

– poziom rozwoju sztucznej inteligencji AI;

– bezpieczeństwo AI;

– zmieniające się oblicza biologii;

– klimat;

– przyszłość działań wojennych;

– krajobraz geopolityczny;

– wyzwania gospodarcze Europy;

– wyzwania gospodarcze USA;

– krajobraz polityczny USA;

– Ukraina i świat;

– Bliski Wschód;

– Chiny;

– Rosja.

Nie jest to oczywiście całość omawianych zagadnień, ale poniekąd może dawać wgląd w najbardziej istotne kwestie dla sił globalizacyjnych, dążących do zbudowania Rządu Światowego.

Na pierwszy plan wyłania się konflikt pomiędzy Zachodnim globalistycznym blokiem a krajami próbującymi utrzymać pewien obszar niezależności — wszystkie tematy od „klimatu” w dół na to wskazują. Wojna na Ukrainie jako konflikt USA/NATO/Europa z Rosją/Chinami/Iranem i reperkusje ekonomiczno, społeczno, polityczne są obecnie najbardziej problematycznymi obszarami. Jest to tym istotniejsze jeśli zdamy sobie sprawę z tego, że siły globalne zawsze rozpoczynają większe konflikty, opierając się na cyklach Czyżewskiego, a najnowszy konflikt ma się odbyć na przełomie 2024 i 2025 roku. Stąd Grupa będzie w tym roku decydowała o tym gdzie i jak taki konflikt się rozwinie.

Około 2025 roku ma na rynek wejść cała seria postindustrialnych technologii takich jak modyfikacja ludzkiego DNA (co już trwa od wprowadzenia szczepień mRNA na COVID-19), NBIC zakładające modyfikację DNA i wszczepianie do ludzi elektroniki, internet rzeczy i internet ludzi, w tym Smart Dust, zawierający wprowadzanie elektroniki do ludzi. Całość tych zaplanowanych dekady temu technologii zawiera się w obszarze „zmieniające się oblicza biologii”. Konwergencja tych trendów i technologii jest niezwykle ważna, ponieważ wpisuje się w globalny cykl psychomedyczny Kondratiewa, gdzie rozwój przemysłowy ma się skupiać przede wszystkim na modyfikacji i kontroli człowieka i jego psyche.

Kwestia Ai łączy się obecnie z problemem na rynkach zatrudnienia. Nie chodzi tu o poziom rozwoju czy bezpieczeństwo takich systemów, ale o tempo ich wprowadzania na wolny rynek. Zaawansowane systemy AI są od dekad dostępne dla globalnych banków, armii i korporacji — jedynie teraz są upowszechniane dla szerokiej publiki. Wpływ na zatrudnienie około 2025 roku ma być duży, gdyż zakłada się około 30-procentową redukcję zatrudnienia, a co za tym idzie potężną falę niezadowolenia społecznego widocznego obecnie np. w USA.

Globaliści na spotkaniu Grupy Bilderberg będą więc musieli rozpatrzyć te kwestie, włączając w nie całą ekopolitykę klimatyczną niszczącą ekonomię i obraz zindustrializowanego Zachodu, na rzecz budowy postindustrialnego świata.

Na podstawie: BilderbergMeetings.org
Źródło: PrisonPlanet.pl

Wolne Media

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy